Potrzebujesz toppera na tort?

Stworzymy dla Ciebie dowolny topper. W naszej ogromnej kolekcji materiałów, formatów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Bełchatów.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny, ciasto, babeczki i inne wypieki? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mieszkasz w Bełchatowie? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to dekoracja tortu np. weselnego, umiejscowiona zazwyczaj na jego sztycie. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat dekoracje na tort weselny stały się też istnym hitem w Polsce, również w Bełchatów w powiecie bełchatowskim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli organizujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) ślub nie możesz o nim zapomnieć! Wiele świeżo upieczonych małżonków z gminy Bełchatów przyznaje, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper ze sklejki na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty dla mieszkańców miasta Bełchatów w województwie łódzkim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper był wisienką na torcie!

Wysyłka tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie łódzkim! Blisko 99% zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Bełchatowie.

Twój topper w Bełchatowie nawet w 24h!

Dzięki współpracy z najszybszymi firmami kurierskimi nasze paczki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: