Szukasz toppera na tort?

Stworzymy dla Ciebie dowolny topper.
W naszej ogromnej kolekcji materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Dobrodzień.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to dekoracja tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego sztycie. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat dekoracje na tort weselny stały się też istnym szałem w Polsce, również w Dobrodzień w powiecie oleskim! o właśnie topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Precyzyjnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) przyjęcie weselne nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Dobrodzień przyznaje, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była ozdoba tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej bogatej ofercie możesz odnaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty dla mieszkańców miasta Dobrodzień w województwie opolskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych polskich materiałów. Robimy wszystko by Twój topper wyglądał przepięknie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie opolskim! Blisko 99% zleceń wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Dobrodzieniu.

Twój topper w Dobrodzieniu nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z najszybszymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: