Szukasz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper.
W naszej ogromnej kolekcji materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Indywidualne toppery na tort dla mieszkańców miasta Jedlina Zdrój.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym szałem w Polsce, również w Jedlina Zdrój w powiecie wałbrzyskim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Idealnie wycięty napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) przyjęcie weselne nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Jedlina Zdrój wspomina, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz odnaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Jedlina Zdrój w województwie dolnośląskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych polskich materiałów. Robimy wszystko by Twój topper prezentował się cudnie!

Wysyłka tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie dolnośląskim! Blisko 99% zamówień nadajemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Jedlinie Zdroju.

Twój topper w Jedlinie Zdroju nawet w 24h!

Dzięki współpracy z najszybszymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: