Potrzebujesz toppera na tort?

Stworzymy dla Ciebie dowolny topper. W naszej ogromnej kolekcji materiałów, formatów i wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Kościan.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym szałem w Polsce, również w Kościan w powiecie kościańskim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i oczaruje gości.

Jeśli organizujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) wesele nie możesz o nim zapomnieć! Wiele świeżo upieczonych małżonków z gminy Kościan przyznaje, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na ozdoby wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Kościan w województwie wielkopolskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper był wisienką na torcie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie wielkopolskim! Blisko 99% zamówień nadajemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Kościanie.

Twój topper w Kościanie nawet w 24h!

Dzięki współpracy z zaufanymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: