Potrzebujesz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper. W naszej bogatej ofercie materiałów, rozmiarów i wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Olsztynek.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, umiejscowiona zazwyczaj na jego sztycie. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym szałem w Polsce, również w Olsztynek w powiecie olsztyńskim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Precyzyjnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli organizujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) wesele nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Olsztynek wspomina, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była ozdoba tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper ze sklejki na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Olsztynek w województwie warmińsko-mazurskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper wyglądał przepięknie!

Wysyłka tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie warmińsko-mazurskim! Blisko 99% zleceń wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Olsztynku.

Twój topper w Olsztynku nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z zaufanymi firmami kurierskimi nasze paczki są doręczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: