Potrzebujesz toppera na tort?

Stworzymy dla Ciebie dowolny topper. W naszej bogatej ofercie materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Indywidualne toppery na tort dla mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny, ciasto, babeczki lub inne wypieki cukiernicze? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mieszkasz w Ostrowie Wielkopolskim? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat dekoracje na tort weselny stały się też istnym hitem w Polsce, również w Ostrów Wielkopolski w powiecie ostrowskim! o właśnie topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Precyzyjnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i oczaruje gości.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) ślub nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Ostrów Wielkopolski przyznaje, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była ozdoba tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz odnaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper ze sklejki na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych polskich materiałów. Robimy wszystko by Twój topper był wisienką na torcie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie wielkopolskim! Blisko 99% zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Ostrowie Wielkopolskim.

Twój topper w Ostrowie Wielkopolskim nawet w 24h!

Dzięki współpracy z zaufanymi firmami kurierskimi nasze paczki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: