Szukasz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper. W naszej bogatej ofercie materiałów, formatów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Indywidualne toppery na tort dla mieszkańców miasta Radom.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Mieszkasz w Radomiu? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, umiejscowiona zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym must-have w Polsce, również w Radom w powiecie radomskim! o właśnie topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie miał to coś i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) wesele nie możesz o nim zapomnieć! Wiele świeżo upieczonych małżonków z gminy Radom przyznało, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej bogatej ofercie możesz odnaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper ze sklejki na chrzciny oraz inne ozdoby na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Radom w województwie mazowieckim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper prezentował się cudnie!

Wysyłka tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie mazowieckim! Blisko 99% zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Radomie.

Twój topper w Radomie nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z zaufanymi firmami kurierskimi nasze paczki są doręczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: