Szukasz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper. W naszej ogromnej kolekcji materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Strzelce Krajeńskie.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to dekoracja tortu np. weselnego, umiejscowiona zazwyczaj na jego sztycie. Jego początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym hitem w Polsce, również w Strzelce Krajeńskie w powiecie strzelecko-drezdeneckim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie wyjątkowy i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) wesele nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Strzelce Krajeńskie wspomina, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper ze sklejki na chrzciny oraz inne ozdoby na torty – bez względu na okazję!Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty dla mieszkańców miasta Strzelce Krajeńskie w województwie lubuskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper wyglądał przepięknie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie lubuskim! Blisko 99% zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Strzelcach Krajeńskich.

Twój topper w Strzelcach Krajeńskich nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z zaufanymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: