Potrzebujesz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper. W naszej bogatej ofercie materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Indywidualne toppery na tort dla mieszkańców miasta Wałcz.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Mieszkasz w Wałczu? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy toppery na ciasta, babveczki i inne wypieki, jednym słowem na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego sztycie. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym hitem w Polsce, również w Wałcz w powiecie wałeckim! o właśnie topper zastępuje historyczną „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie wyjątkowy i oczaruje gości.

Jeśli planujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) ślub nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Wałcz stwierdza, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na dekoracje wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Wałcz w województwie zachodniopomorskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper był wisienką na torcie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie zachodniopomorskim! Blisko 99% zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Wałczu.

Twój topper w Wałczu nawet w 24h!

Dzięki współpracy z najszybszymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są doręczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: