Potrzebujesz toppera na tort?

Stworzymy dla Ciebie dowolny topper.
W naszej ogromnej kolekcji materiałów, rozmiarów i projektów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Indywidualne toppery na tort dla mieszkańców miasta Witkowo.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to ozdoba tortu np. weselnego, umiejscowiona zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego historia sięga lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat ozdoby na tort weselny stały się też istnym must-have w Polsce, również w Witkowo w powiecie gnieźnieńskim! o właśnie topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Precyzyjnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie wyjątkowy i oczaruje gości.

Jeśli organizujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) wesele nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Witkowo stwierdza, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na ozdoby wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz znaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne dekoracja na torty – bez względu na okazję!

Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z unikalnej oferty dla mieszkańców miasta Witkowo w województwie wielkopolskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper prezentował się cudnie!

Nadanie tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie wielkopolskim! Blisko 99% zamówień nadajemy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Witkowie.

Twój topper w Witkowie nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z zaufanymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są dostarczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: