Szukasz toppera na tort?

Przygotujemy dla Ciebie dowolny topper. W naszej ogromnej kolekcji materiałów, formatów i wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Personalizowane toppery na tort dla mieszkańców miasta Żnin.

Sprawdź ofertę

Nasza Oferta

Organizujesz ślub i szukasz idealnej ozdoby na tort weselny? Szukasz toppera na chrzest, rocznicę, a może urodziny? Mamy coś na każdą okazję!

Ślub

Product 1

Chrzciny

Product 1

Urodziny

Product 1

Komunia

Product 1

Inne

Product 1

Czym są toppery na tort?

Topper to dekoracja tortu np. weselnego, usytuowana zazwyczaj na jego najwyższym piętrze. Jego początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. Od kilku lat dekoracje na tort weselny stały się też istnym must-have w Polsce, również w Żnin w powiecie żnińskim! o właśnie topper zastępuje kultową „wisienkę na torcie”. Idealnie wykonany napis na tort sprawi, że Twój słodki wypiek będzie wyjątkowy i wywrze wrażenie na gościach.

Jeśli organizujesz razem ze swoim wybrankiem (lub wybranką) ślub nie możesz o nim zapomnieć! Wiele młodych par z gminy Żnin stwierdza, że najważniejszą dekoracją podczas tego dnia była dekoracja tortu weselnego.

Moda na ozdoby wyrobów cukierniczych nie ogranicza się jednak tylko do nowożeńców. W naszej ofercie możesz odnaleźć kolorowe napisy na tort urodzinowy, opper drewniany na chrzciny oraz inne ozdoby na torty – bez względu na okazję!Zamów swój topper już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty dla mieszkańców miasta Żnin w województwie kujawsko-pomorskim – bez względu na wielkość Twojego zamówienia wysyłka kurierem kosztuje tylko 20zł!

Dlaczego warto kupić u nas?

Wykonane od serca w Polsce

Nasze toppery na tort, wykonujemy z najwyższej jakości, starannie dobranych rodzimych materiałów. Robimy wszystko by Twój topper wyglądał przepięknie!

Wysyłka tego samego dnia!

Jesteśmy najszybszą firmą w województwie kujawsko-pomorskim! Blisko 99% zamówień wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Prawdopodobnie działamy też szybciej niż większość firm Żninie.

Twój topper w Żninie nawet w 24h!

Dzięki partnerstwu z zaufanymi firmami kurierskimi nasze przesyłki są doręczane w przeciągu 24 do 48 godzin!

Zostańmy w kontakcie!

NaWesele.net

ul. Traugutta 2a
59-300 Lubin

Toppery na tort
tel.: 791.49.72.77

mail: